Co nas wyróżnia - ABDENT Kraków Ruczaj

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

 

Istniejemy na rynku usług dentystycznych od 1994r, to prawie 25 lat!!!

Niewątpliwym naszym atutem jest nasz zespół pasjonatów stomatologii. Nasze gabinety stomatologiczne sąsiadują z laboratorium protetycznym, stanowiąc jedną jednostkę działającą w usługach dentystycznych. Zawsze pracujemy w komplecie; tzn lekarz dentysta i technik dentystyczny są zawsze do Państwa dyspozycji. Nasza poradnia dentystyczna może, więc przedstawić Państwu wszystkie możliwości leczenia. Na spokojnie przedstawiamy pełną gamę wariantów, jakie obecny stan stomatologii pozwala na zastosowanie u Państwa. Pacjent może wybierać pomiędzy różnymi rozwiązaniami technicznymi, jakościowymi i finansowymi.

Dentist examining a patient’s teeth in the dentist.

Pacjent na bieżąco zgłasza swoje uwagi i na bieżąco są one wprowadzane w życie, bez odsyłania do mieszczącego się gdzieś w oddali laboratorium. To zaoszczędza czas i nerwy. Wszelkie niuanse kształtu i koloru, co jest bardzo ważne w licówkach, koronach ceramicznych i wszelkich pracach estetycznych, widzi cały zespół i cały zespół dba o zadowalający Pacjenta finalny efekt. To główny atut.

Należy również zwrócić uwagę na fakt, że symbioza naszego zespołu umożliwia wykonywanie usług ekspresowych. Jesteś na urlopie w Polsce, nie chcesz zbyt długo czuć się dyskomfortowo w trakcie wykonywanych etapów pracy laboratoryjnych, nasza Placówka jest właśnie dla Ciebie. Szczegóły omawiamy na pierwszej wizycie, ustalamy co możemy zrobić i jak szybko.

Od razu został stworzony model firmy, w którym gabinety dentystyczne i laboratorium dentystyczne są pod jednym adresem, ściśle z zobą wpółpracują, stanowiąc nierozerwalną całość. Ćwierćwiecze doświadczenie upoważnia nas do stwierdzenia, że jest to układ idealny.

Miło nam również poinformować Państwa , że od 12.03.2014 posiadamy Certyfikat ISO 9001 : 2008. Nr certyfikatu 0222/2014. Jest on wyznacznikiem wysokiej jakości naszych usług, które są cały czas monitorowane, oceniane i na bieżąco udoskonalają system zarządzania, a wszystko to ma służyć profesjonalnej obsłudze naszych Pacjentów.

Efekty naszej pracy można obejrzeć w dziale Metamorfozy w ABDent

ZADZWOŃ