Kadra lekarska - ABDENT Kraków Ruczaj

Kadra lekarska

Kadra lekarska

Karolina Piętak

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od początku swojej kariery zawodowej związana z firmą ABDent. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz protetyką. Do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny proponując kompleksowe rozwiązania. Kontakty z pacjentami opiera na wzajemnym zaufaniu i rzetelności, zawsze starając się zapewnić przyjazną atmosferę oraz profesjonalną opiekę. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Możliwość przyjmowania pacjentów również w języku angielskim.

Iwona Gryczuk

Doktor Iwona Gryczuk jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończyła studia stomatologiczne w 2010 roku. Niedawno wróciła z Hiszpani, gdzie w 2018 roku ukończyła w Barcelonie prestiżowe interdyscyplinarne studia podyplomowe z zakresu Stomatologii Estetycznej. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu zachowawczym i protetycznym z dużym naciskiem na estetykę. W dalszym ciągu stara się podnosić swoje kwalifikacje nadążając za nowinkami w stomatologii Możliwość przyjmowania pacjentów również w języku angielskim i hiszpańskim.

Marcin Kotowski

Lek. dent. Marcin Kotowski to absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Oddziałem Stomatologii w Zabrzu. Ukończył studia w 2009 roku. Aktualnie jest w trakcie studiów doktoranckich ŚUM w Katowicach z Oddziałem w Zabrzu. Prócz tego zgłębia wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne w ramach specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w krajowych kongresach, sympozjach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce implantologii. Bierze również udział w licznych szkoleniach i kursach, zapoznając się w ich trakcie z innowacyjnymi technikami zabiegowymi w obrębie implantologii. Lek. dent. Marcin Kotowski przeprowadza szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się również leczeniem implantologicznym, pomagając pacjentom z częściowym i całkowitym bezzębiem odzyskać utraconą funkcję oraz piękny uśmiech.

ZADZWOŃ