O nas

Istniejemy na rynku usług dentystycznych od 1994r, to 25lat!!!

Co nas wyróżnia?

Zespół pasjonatów stomatologii

Zawsze pracujemy w pełnym komplecie

Wykonanie usług ekspresowych

Rozwiązania techniczne, jakościowe i finansowe

Niewątpliwym naszym atutem jest nasz zespół pasjonatów stomatologii. Nasze gabinety stomatologiczne sąsiadują z laboratorium protetycznym, stanowiąc jedną jednostkę działającą w usługach dentystycznych. Zawsze pracujemy w komplecie; tzn lekarz dentysta i technik dentystyczny są zawsze do Państwa dyspozycji. Nasza poradnia dentystyczna może, więc przedstawić Państwu wszystkie możliwości leczenia. Na spokojnie przedstawiamy pełną gamę wariantów, jakie obecny stan stomatologii pozwala na zastosowanie u Państwa. Pacjent może wybierać pomiędzy różnymi rozwiązaniami technicznymi, jakościowymi i finansowymi.

Pacjent na bieżąco zgłasza swoje uwagi i na bieżąco są one wprowadzane w życie, bez odsyłania do mieszczącego się gdzieś w oddali laboratorium. To zaoszczędza czas i nerwy. Wszelkie niuanse kształtu i koloru, co jest bardzo ważne w licówkach, koronach ceramicznych i wszelkich pracach estetycznych, widzi cały zespół i cały zespół dba o zadowalający Pacjenta finalny efekt. To główny atut.

Należy również zwrócić uwagę na fakt, że symbioza naszego zespołu umożliwia wykonywanie usług ekspresowych. Jesteś na urlopie w Polsce, nie chcesz zbyt długo czuć się dyskomfortowo w trakcie wykonywanych etapów pracy laboratoryjnych, nasza Placówka jest właśnie dla Ciebie. Szczegóły omawiamy na pierwszej wizycie, ustalamy co możemy zrobić i jak szybko.

Zarejestruj wizytę!

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

OPINIE

ZADZWOŃ