Naprawy protez

Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż, leczyć. I tym właśnie, dbając o dobro pacjenta zajmujemy się wykonując zabiegi higieniczne (popularnie zwane: usuwanie kamienia nazębnego, oczyszczaniem zębów z kamienia, piaskowanie zębów)

Tak prozaiczna usługa, a dla posiadacza uszkodzonej protezy to prawdziwy kłopot.

Dzięki temu, że mamy własną pracownię protetyczną, możemy prowadzić ekspresowe naprawy protez. Oferujemy naprawy na poczekaniu, co pozwala pacjentom na oszczędność czasu i poprawia komfort. Podkreślamy, że naprawy protez powinny być przeprowadzone jak najszybciej po uszkodzeniu, jednak zawsze należy udać się w tym celu do specjalisty. Naprawy protezy nigdy nie powinien się podejmować sam pacjent, przestrzegamy przed tym! Użycie nieprofesjonalnych materiałów, niewłaściwe złożenie kawałków protezy może doprowadzić do całkowitego zniszczenia protezy, a noszenie takiego uzupełnienia może zagrażać życiu i zdrowiu.

Podkreślamy, że takie działania nie są warte ryzyka, szczególnie, gdy w naszym gabinecie wykonujemy ekspresowe naprawy protez.

Wszystkim naszym pacjentom zalecamy posiadanie w przypadku uzupełnień ruchomych posiadanie przynajmniej dwóch kompletów równocześnie.

Cennik zabiegów

Naprawa protezy akrylowej
od 50 PLN
Naprawa protezy szkieletowej
od 100 PLN
Podścielenie protezy akrylem twardym
400 PLN
Korekta protezy wykonanej w innym gabinecie
50 PLN

Zarejestruj wizytę!

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

OPINIE

ZADZWOŃ